Унікальність розташування

Ворзель - селище-курорт з багатою історією та великим майбутнім

 

ворзельНайчистіше повітря, незвичайно красива і багата природа , прекрасний клімат, густі соснові ліси, парки та озера . Цими чудовими природними дарами Ворзель зустрічає кожного, хто переступає межу селища . Складно уявити , що ця незвичайна місцевість , яка до війни була курортом республіканського значення, а в часи СРСР процвітаючим місцем здравниць, знаходиться поблизу від галасливого мегаполісу.


Здається, саме тут можуть збутися дві ворзель-киев дубровказаповітні мрії сучасної активної людини: завжди бути в гущі ділового життя (адже до Києва рукою подати), а також мати можливість відпочивати, відновлюватися і жити в лоні найчистішої і цілющої природи .

Ця місцевість завжди приваблювала своєю унікальністю. На початку ХХ століття, в період будівництва селища, Ворзель облюбувала еліта тогочасного суспільства: артисти, вчені, доктори, видні комерсанти, композитори, письменники, високопоставлені чиновники і військові. Заможні люди обзаводилися тут будинками і дачами.

ворзельДо війни Ворзель вважався курортом республіканського значення та приймав людей з різних міст і країн. А за часів СРСР на території затишного селища функціонувало 28 здравниць, куди з'їжджалися оздоровлюватися з усього Союзу . За свої чудові природно-кліматичні умови Ворзель особливо полюбився людям з проблемами серцево-судинної системи і дихальних шляхів. Лісиста місцевість і надзвичайно чисте повітря курорту допомогли відновитися безлічі хворих.

На жаль, після розвалу Союзу і вибуху на ЧАЕС багато здравниць Ворзеля призупинили своє існування, але сьогодні селище активно відновлюється , розвивається і надолужує втрачений час. На його території споруджуються санаторії та оздоровниці, а багато громадян набувають тут квартири і котеджі, адже Ворзель можна назвати ідеальним місцем для життя .

Житловий комплекс Дубровка Екоград у Ворзелі - візуалізвція 1-ї черги будівництва Ворзель, ЖК Дубровка Екоград Ворзель, ЖК Дубровка Екоград Ворзель, ЖК Дубровка Екоград

Свою лепту в розбудові нової інфраструктури міста внесла і компанія «Добробуд + » , яка в 2013 році почала будівництво унікального житлового комплексу «ДУБРОВКА ЕКОГРАД», що включає в себе 11 комфортабельних  будинків , дитячий садок, школу, супермаркет, багатоярусні парковки та інші необхідні для життя сучасної людини будівельні об'єкти.

Цей комплекс обіцяє бути одним з наймасштабніших у Ворзелі і стати справжньою окрасою селища-курорту. Акуратні будинки в європейському стилі, ігрові майданчики, зручні паркування, чисті затишні двори з прекрасними клумбами, а навколо велика кількість зелених насаджень. Чи не про такий чи місці для життя мріє сучасна людина? Адже саме тут здатна радіти душа і відпочивати тіло.

Близькість до Києва, безумовно, додає цій місцевості дюжину плюсів. Зручне транспортне сполучення дозволить швидко дістатися до мегаполісу будь-яким видом транспорту: автомобілем, маршруткою або електропоїздом. Півгодини - і Ви вже у столиці України .

До переваг Ворзеля можна віднести і чудові пам'ятки: густий березовий гай, незвичайне тюльпанове дерево, будинок графині Уварової, побудований на початку минулого століття, Ворзельський ставок, безліч лісових заказників місцевого призначення . Природа та історія в цій місцевості виткали неповторний ореол затишку і комфорту, який так і манить своєю принадністю кожного, хто переступає межу селища. Побувавши у Ворзелі одного разу, хочеться повертатися сюди знову і знову...

 

контактна
інформація

+38 (044) 209-16-11

+38 (067) 220-44-34

Відділ продажу

Київська область,смт. Ворзель,

смт. Ворзель, вул. Кленова (Леніна) 11-Б

адреса комплексу

Київська область, смт Ворзель,

вул. Кленова (Леніна) 11-Б

електронна пошта 

info@dubrovka-ecograd.com.ua

А
к
ц
і
я

 СТАРТУЄ ДРУГА ЧЕРГА !

Пропонуємо Вам унікальну можливіть придбати квартиру в новобудові за вигідною ціною 

 

" ); });*/