Про комплекс

Житловий комплекс « ДУБРОВКА ЕКОГРАД » у Ворзелі: життя на курорті

 

     ЖК  у передмісті Києва -Ворзелі. Мапа.Ідеальне житло кожен з нас уявляє по-різному. Але, мабуть, є список загальних вимог, що дуже схожий у сотень тисяч людей. Це комфортний надійний будинок, зручне планування, хороша транспортна розв'язка, акуратний двір, чисте повітря і сприятлива атмосфера.

     Компанія "Добробуд +" об'єднала всі вимоги та побажання сучасної людини до ідеального місця для життя і втілила їх у проекті ЖК «ДУБРОВКА ЕКОГРАД». У 2013 році в селищі-курорті, що поблизу Києва, почалося, а 2015 році закінчено будівництво унікального житлового комплексу, який обіцяє стати справжньою родзинкою Ворзеля . Місто-курорт Ворзель

     На території селища, який на початку минулого століття був курортом республіканського значення, а в часи СРСР процвітаючим місцем здравниць, незабаром розкинеться справжній житловий оазис. Він включатиме все необхідне для життя сучасного українця: 11 комфортабельних будинків у європейському стилі, чисті затишні двори з доглянутими клумбами, зручні паркування та інші об'єкти сучасної інфраструктури, серед яких супермаркет, аптека, майданчики для занять спортом і відпочинку...

     Дитячий садок у новобудові Ворзеля Дубровка ЕкоГрадОсобливу увагу забудовники приділили підростаючому поколінню. Тут планують спорудити справжній рай для дітей: грає всіма кольорами веселки дитячий садок, школа, майданчики, спортивно-ігрові зони.

     Продуману до дрібниць інфраструктуру доповнять різноманітні зелені насадження, які є справжньою візитною карткою Ворзеля . Дерева, кущі, багата рослинність стануть невід'ємною частиною житлового комплексу. Приходячи додому можна буде відчути себе мешканцем справжнього курорту, завдяки чистому повітрю і цілющому клімату .

Парково-лісова зона біля новобудови Дубровка ЕкоГрад у ВорзеліНезвичайне селище, оточене густими сосновими та дубовими лісами, є улюбленим місцем оздоровлення багатьох українців. На території Ворзеля функціонує безліч здравниць, куди з'їжджаються лікуватися люди з усіх куточків країни , завдяки чому в селищі завжди вирує життя.

Ворзель живий і насичений, але в той же час затишний і комфортний. Навіть не віриться , що ця місцевість з надзвичайно чистим повітрям знаходиться не десь у Карпатах , а недалеко від Києва. Ворзель від столиці України відокремлює 28 км , які легко і швидко можна подолати на автомобілі , маршрутці або електропоїзді. Транспортний зв'язок тут розвинений дуже добре - протягом дня курсують маршрутні автобуси та електропоїзди .

В даний момент компанія "Добробуд +" активно займається забудовою житлового комплексу «ДУБРОВКА ЕКОГРАД», і в IІ-му кварталі 2015  в експлуатацію введено 1-у чергу.

Терміни закінчення будівництва будинків:

Будинок № 1 - збудовано
Будинок №2 -  збудовано
Будинок №3 - збудовано
Будинок №4 - збудовано

Хід будівництва - будинкі №1, №2, №3 (30.10.2014)
Будинок № 1 - роботи з благоустрою території Будинок №2 - роботи на 4-му поверсі  Вігдяд на ЖК з будинку №2 Будинок №3 -штукатурні фасадні роботи Внутрішні роботи

Хід будівництва житлового комплексу - будинок №1 (20.08.2014
Завершеня   будівництва будинку №1 в ЖК Дубровка ЕкоГрад у Ворзелі Новобудова у Ворзелі  - Мансардный этаж Новобудова у Ворзелі -  Дубровка ЭкоГрад - завершено 5-й поверх та кровлю Вид из окна на парк - новостройка в ворзеле

Докладніше про хід будівництва>>

Візуалізація проекту 1-й черги житлового комплексу.

контактна
інформація

+38 (044) 209-16-11

+38 (067) 220-44-34

Відділ продажу

Київська область,смт. Ворзель,

смт. Ворзель, вул. Кленова (Леніна) 11-Б

адреса комплексу

Київська область, смт Ворзель,

вул. Кленова (Леніна) 11-Б

електронна пошта 

info@dubrovka-ecograd.com.ua

А
к
ц
і
я

 СТАРТУЄ ДРУГА ЧЕРГА !

Пропонуємо Вам унікальну можливіть придбати квартиру в новобудові за вигідною ціною 

 

" ); });*/